Konsultacje psychologiczne w Rehamedica

By: | Tags: , , | Comments: 0 | Listopad 20th, 2017

Już od 2.12.2017 (sobota) zapraszamy na konsultacje z psychologiem – dr n.med Alicja Michalak.

dr n.med Alicja Michalak – Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz podyplomowego całościowego kursu psychoterapii przy Polskim Instytucie Ericksonowskim atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doktorat z nauk medycznych uzyskała na Wydziale Lekarskim w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną i małżeńską. Zajmuje się pomocą w problemach emocjonalnych, kryzysach indywidualnych i rodzinnych oraz w radzeniu sobie z trudnymi doświadczeniami życiowymi. Prowadzi treningi radzenia sobie ze stresem oraz warsztaty rozwoju osobowości i umiejętności interpersonalnych.

“W pracy terapeutycznej tworzę warunki i doświadczenia ułatwiające pacjentom poszerzenie świadomości, wiedzy o sobie, swoich możliwościach i zasobach. Psychoterapię traktuję nie tylko jako leczenie – to przede wszystkim rozwój i wzmocnienie sił psychicznych.”

Pracę naukowo-dydaktyczną prowadzi w Zakładzie Psychologii, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Wykładowca akademicki z zakresu psychologii klinicznej na kierunku Muzykoterapia, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz na Wydziale Psychologii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Od 2005r. prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną.

Zapisy na konsultacje pod numerem tel. 32 333 23 92

 

RehaMedica