Rehabilitanci

REHABILITANCI REHAMEDICA

mgr Małgorzata Wójcik

Terapeuta metod:

  • PNF,
  • Terapia Manualna wg Kaltenborn-Evjenth,
  • McKenzie,
  • Stabilizacja centralna
  • Terapia czaszkowo-krzyżowa

mgr Wojciech Pietrowicz

Terapeuta metod:

  • PNF
  • Terapia Manualna wg Kaltenborn-Evjenth
  • McKenzie
  • Techniki krótkodźwigniowe wg Hartmana
  • Rozluźnianie mięśniowo – powięziowe wg Manheim
  • FDM
  • Neurodynamic Solutions (NDS),
  • Manipulacje Powięzi (FM) wg Stecco

mgr Rafał Skrzyszewski

Terapeuta metod:

  • Bobath dla dzieci
  • PNF
  • Kinesiology taping

mgr Klaudia Szostak

Terapeuta metod:

  • PNF
  • NDT Bobath
  • Instruktor nordic walking
  • Terapia Bazalna

mgr Robert Zawadzki

Terapeuta metod:

  • Stabilizacja centralna i obwodowa
  • Terapia manualna wg Karela Lewitta

mgr Alicja Krain

Terapeuta metod:

  • FITS – Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz
  • PNF podstawowy
  • Stabilizacja centralna i obwodowa
  • Techniki aktywnego rozluźniania
  • CRAFTA

mgr Dominik Maślanka

Terapeuta metod:

  • PNF
  • Terapia manualna metodą niemiecką
  • Instruktor Pilates- I i II stopień na matach, senior i pozycje wysokie
  • Rehabilitacja sportowa

mgr Lucyna Jureczek

Terapeuta metod:

  • PNF
  • Terapia manualna wg Kaltenborna-Evjenth
  • Kompleksowa terapia chorych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu
  • Terapia dysfunkcji miednicy
  • Kinesiology taping

mgr Marzena Sroka

Terapeuta metod:

  • Gimnastyka dla kobiet w ciąży
  • Instruktor Pilates
  • Fizjoterapia dla kobiet
  • Dietetyka Lecznicza wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
  • Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (akupunktura)
  • Instruktor rekreacji ruchowej fitness- ćwiczenia psychofizyczne o specjalności Hatha Joga

mgr Anna Giurko

Terapeuta metod:

  • Oligofrenopedagog,
  • Terapeuta Integracji Sensorycznej

mgr Kamil Zwierzchowski

Terapeuta metod:

  • PNF
  • Stymulacja Bazalna 
  • PRI – Miokinematyczna odbudowa wzorców zespołu lędźwiowo – miedniczno – udowego
  • Kinesiology Taping 
Rehamedica